Sesja rodzinna Sylwii i Mateusza

Sesję rodzinną Sylwia i Mateusz otrzymali w prezencie od swoich znajomych w postaci voucheru. Swój prezent wykorzystali w idealnym momencie bo Piotrek, ich syn, obchodził swoje pierwsze urodziny.  Warto zapisywać takie chwile na fotografiach.  Zapraszam na kilka zdjęć z naszego spotkania.

Plener ślubny Marty i Maćka

Plener ślubny Marty i Maćka zaplanowaliśmy w dwóch malowniczych lokalizacjach.  Pierwsza z nich to XVIII wieczny Pałac w Korczewie, gdzie udało się nam skorzystać z odrestaurowanych wnętrz. Natomiast kolejna lokalizacja to Drohiczyn. Niewielka miejscowość na podlasiu z idealnym plenerem w postaci wzgórza zamkowego oraz doliny Bugu.  Zapraszam na kilka wybranych zdjęć. 

Chrzest św. Marysi

To była bardzo spokojna i pełna ciepła rodzinna uroczystość. Chrzest miał miejsce w barokowym Kościele OO. Kapucynów w Łomży. Kolejny reportaż pozwolił na uchwycenie kilku ważnych chwil dla małej Marysi i jej najbliższych. Zapraszam na skrót z wybranymi zdjęciami.

Chrzest św. Zuzi

Chrzty to ważne i wyjątkowe wydarzenia w życiu rodziny. Warto, żeby miały oprawę reporterską, która pozwoli zatrzymać te chwile na długie lata. Chrzest Zuzi miał miejsce w pięknym i wręcz stworzonym do reportaży kościele katedralnym św. Michała Archanioła w Łomży. Skrót reportażu tym razem w wydaniu kolorowym oraz czarno białym. 

Wieczór panieński Karoliny

Mazurskie jeziora niezawodnie pozwalają wykonać sesje zdjęciowe w ciekawym plenerze. Tym razem spotkaliśmy się w okolicach miejscowości Ruciane Nida.  Poniżej kilka wybranych zdjęć wykonanych z okazji wieczoru/ wyjazdu panieńskiego Karoliny.

Rodzinna sesja Gosi

Sesja rodzinna to okazja do stworzenia fantastycznej pamiątki. Gosia wraz z rodziną mieszka w okolicy, która pełna jest miejsc pozwalających stworzyć ciepłe i pełne pozytywnych uczuć fotografie. Dobrego miejsca na plener wcale nie trzeba szukać daleko, czasami wystarczy wyjrzeć przez okno. Poniżej kilka wybranych kadrów z fotograficznego spaceru.

Sesja portretowa Kuby

Fotografia portretowa to bardzo pojemne pojęcie co pozwala na kreatywne wykorzystanie czasu w trakcie trwania jednej sesji. Poniżej kilka zdjęć ze studyjnej sesji portretowej Kuby. Sesję podzieliliśmy na część biznesową oraz mniej oficjalną w czarno białej tonacji.   

Reportaż ślubny Marty i Maćka

Martę i Maćka znam już pewien czas. Planując reportaż wiedziałem, że będzie to ślub pełen emocji i szalonych pomysłów. To była prawdziwa podlaska impreza na której niczego nie może zabraknąć. Przygotowania w rodzinnym domu wśród najbliższych, ceremonia w małym parafialnym kościele, a przyjęcie w pięknie udekorowanej sali weselnej. Czy potrzeba czegoś jeszcze? Oczywiście fantastycznych gości, …

Czytaj dalejReportaż ślubny Marty i Maćka

sesja narzeczeńska Gosi i Piotra

Czas na powrót do słonecznej majówki! Z Gosią i Piotrem spotkaliśmy się w warszawskim Ogrodzie Krasińskich. Różnorodność scenerii i świetna współpraca zaowocowały naprawę ciekawymi ujęciami. Gosia powiedziała tak, więc zależało nam na oddaniu emocji, które towarzyszyły parze w tym wyjątkowym okresie.