Sesje portretowe

Wzięcie udziału w profesjonalnej sesji portretowej to doskonały sposób na kreowanie swojego wizerunku. Zdjęcia portretowe świetnie sprawdzą się do umieszczenia na własnej stronie internetowej, blogu lub na profilu w serwisie społecznościowym. Mogą również zostać zaprezentowane na plakacie czy w czasopiśmie.

Dzięki uczestnictwu w sesji beauty doskonale podkreślisz piękno swojego ciała i uzyskasz oryginalną pamiątkę. Sesja sportowa pozwoli Ci natomiast uchwycić na fotografiach wysiłek podejmowany podczas treningu. Zmęczenie widoczne na twarzy, grymas bólu, krople potu spływające po czole, aż w końcu radość płynąca z przekraczania swoich kolejnych granic – to wszystko może zostać zapamiętane na długie lata. Portretowe zdjęcia sportowe świetnie sprawdzą się w celu promowania aktywności fizycznej i pomogą Ci zbudować wizerunek osoby potrafiącej o siebie zadbać.

Co zyskasz współpracując ze mną?

Pracuję na wysokiej klasy pełnoklatkowych lustrzankach. Korzystam z jasnych stałoogniskowych obiektywów oraz systemowych lamp błyskowych. Dzięki temu wykonywane przeze mnie zdjęcia portretowe są ostre i doskonale oddają emocje malujące się na twarzy fotografowanej osoby. Każde zdjęcie uzyska efektowną głębię kolorów, a także optymalny poziom światła.

Profesjonalne przygotowanie do sesji

Przed przystąpieniem do wykonania zdjęć portretowych pomogę Ci się odpowiednio przygotować do sesji. Udzielę wsparcia dotyczącego aranżacji przestrzeni, doboru odzieży, a także dodatkowych rekwizytów. Doradzę najlepsze miejsce, które będzie odpowiednie do przeprowadzenia określonego typu sesji – może to być na przykład Twoje mieszkanie, plener, obiekt sportowy lub wynajęty apartament. Wszystkie szczegóły ustalimy wspólnie, a ostateczna decyzja będzie należała do Ciebie.

Zadbam o swobodną i przyjazną atmosferę

Jestem w stanie zapewnić podczas sesji warunki wolne od jakiegokolwiek napięcia czy presji. Wiem w jaki sposób sprawić, aby fotografowana osoba czuła się swobodnie i pozostała całkowicie sobą. Udzielę również profesjonalnych wskazówek dotyczących pozowania do zdjęć, tak aby były one jak najbardziej naturalne.

WIZERUNKOWA
PLN200
Ilość ujęć w pakiecie: 5
Czas trwania sesji: do 2,5h
Miejsce sesji: plener, Twoje mieszkanie, *wynajęty apartament
Studio mobilne: TAK
Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć: TAK
Cena za dodatkowe ujęcie: 30 zł/ szt.
W pakiecie: 5 odbitek 10x15 cm
ZAREZERWUJ
SPORTOWA
PLN250
Ilość ujęć w pakiecie: 5
Czas trwania sesji: do 3h
Miejsce sesji: plener, Twoje mieszkanie, obiekt sportowy
Studio mobilne: TAK
Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć: TAK
Cena za dodatkowe ujęcie: 35 zł/ szt.
W pakiecie: 5 odbitek 10x15 cm
ZAREZERWUJ
BEAUTY
PLN300
Ilość ujęć w pakiecie: 5
Czas trwania sesji: do 3h
Miejsce sesji: Twoje mieszkanie lub *wynajęty apartament
Studio mobilne: TAK
Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć: TAK
Cena za dodatkowe ujęcie: 50 zł/ szt.
W pakiecie: 5 odbitek 10x15 cm
ZAREZERWUJ

*Wynajęcie apartamentu na sesję zdjęciową: wycena indywidualna