Dla Rodziny

Zdjęcia są wspaniałą pamiątką na całe życie, pozwalającą udokumentować historię rodziny. Można na nich uchwycić najważniejsze momenty w życiu i na nowo przeżywać emocje z nimi związane. Album z fotografiami rodzinnymi to świetny prezent z okazji urodzin oraz innych ważnych uroczystości.

Dlaczego warto zamówić sesję u fotografa?

Najbardziej sentymentalne fotografie to te, na których jest obecna cała rodzina. Warto zainwestować w zdjęcia wykonane przez zawodowego fotografa, który zadba o ich wyjątkowy charakter i naturalność. Jestem w stanie realizować dla Was sesje rodzinne i ciążowe, a także reportaże z chrztu lub dowolnej imprezy okolicznościowej.

Zdjęcia wykonane w spontanicznej scenerii

Zachęcam więc do zamówienia sesji lub reportażu prezentującego zwykłe, codzienne sytuacje. Rodzinny spacer, zabawa z maluchem, wspólny wyjazd poza miasto – to tylko kilka propozycji, które warto wziąć pod uwagę. Dobry fotograf musi być doskonałym obserwatorem, który potrafi znaleźć się zawsze w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie. Będąc tego świadomy zadbam o niebanalne ujęcia, które staną się pamiątką na lata i ozdobą Waszego domu.

Nie ma tutaj miejsca na sztucznie odgrywane pozy czy wymuszony uśmiech. Potrafię stworzyć atmosferę podczas sesji, w której wszyscy poczujecie się wyluzowani i radośni. Sesja fotograficzna będzie przebiegać bez zbędnego stresu.

Przygotowanie do sesji

Pomogę Wam zaplanować sesję fotograficzną, udzielając przede wszystkim wsparcia pod względem aranżacji przestrzeni, a także doboru odzieży oraz makijażu. To do Was samych należy ostateczna decyzja odnośnie miejsca wykonania sesji. Może ona być przeprowadzona na przykład w plenerze, wynajętym apartamencie lub Waszym mieszkaniu – gdzie przecież wszyscy czujecie się najswobodniej.

CHRZEST ŚW.
PLN1000
Ilość ujęć w pakiecie: min. 100
Czas trwania reportażu: do 5h
Przygotowania: TAK
Ceremonia: TAK
Przyjęcie: TAK (do 2h)
Cena za dodatkową 1h reportażu: 100 zł
W pakiecie: 100 odbitek 10x15 cm
ZAREZERWUJ TERMIN
SESJA CIĄŻOWA
PLN500
Ilość ujęć w pakiecie: min. 25
Czas trwania sesji: do 2,5h
Miejsce sesji: plener, Twoje mieszkanie, *wynajęty apartament
Studio mobilne: TAK
W pakiecie: 25 odbitek 10x15 cm
ZAREZERWUJ TERMIN
REPORTAŻ RODZINNY
PLN800
zapis dowolnej imprezy okolicznościowej
Ilość ujęć w pakiecie: min. 100
Czas trwania reportażu: do 4h
Miejsce reportażu: plener, Twoje mieszkanie, inne ustalone miejsce
Cena za dodatkowe 1h reportażu: 100 zł
W pakiecie: 50 odbitek 10x15 cm
ZAREZERWUJ TERMIN

*Wynajęcie apartamentu na sesję zdjęciową: wycena indywidualna