Fotografia ślubna

Zdjęcia z własnego ślubu to wspaniała pamiątka na lata, która pozwala ocalić te niepowtarzalne chwile od zapomnienia. W tym szczególnym dniu najważniejsze to uchwycić wszystkie emocje przeżywane przez nowożeńców oraz ich rodziny. Zdenerwowanie widoczne na twarzy w trakcie przygotowań przedślubnych, łzy spływające po policzku podczas wypowiadania przysięgi małżeńskiej, skrępowanie towarzyszące pocałunkowi, aż w końcu pierwszy taniec pełen gracji.

Co jestem w stanie zaoferować?

Oferuję wykonanie profesjonalnych reportaży, plenerowych sesji ślubnych oraz narzeczeńskich. Pracuję z wykorzystaniem pełnoklatkowych lustrzanek, wyposażonych w wysokiej klasy jasne obiektywy oraz lampy błyskowe. Dzięki temu moje zdjęcia zachowują najwyższą jakość bez względu na warunki w jakich pracuję.

Moją specjalnością są reportaże ślubne, którym nadaję autorską narrację. Nie są one w żadnym stopniu wyreżyserowane, dlatego oddają naturalny przebieg wydarzeń. Wiem jak umieścić w kadrze najbardziej wzruszające momenty, które nieraz umykają uwadze gości weselnych. Jeszcze przez wiele lat będziecie mogli do nich wracać i na nowo przeżywać wszystkie emocje, które towarzyszyły Wam tego niepowtarzalnego dnia. Z dumą zaprezentujecie zdjęcia swoim dzieciom i wnukom. Wspólne przeglądanie fotografii ze ślubu i wesela pozwoli Wam ożywić uczucia miłości i wzajemnej fascynacji.

Sesja zaplanowana pod każdym względem

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia wspólnie z Wami opracuję plan przeprowadzenia reportażu w dniu Waszego ślubu. Dbam również o to, aby zarówno para młoda, jak i zaproszeni goście czuli się swobodnie i naturalnie podczas fotografowania. Potrafię w mgnieniu oka rozładować napięcie i wywołać uśmiech na twarzy fotografowanych osób.

Spośród wykonanych zdjęć wybieram najlepsze kadry i dopracowuję je do perfekcji w każdym aspekcie zachowując ich naturalny charakter. Zachęcam do zapoznania się z przykładami moich dotychczasowych realizacji sesji ślubnych.

PLENER ŚLUBNY
PLN800
Ilość ujęć w pakiecie: min. 50
Czas trwania sesji: do 3,5h
Miejsce sesji: dowolna lokalizacja
W pakiecie: 50 odbitek 10x15 cm
ZAREZERWUJ TERMIN
SESJA NARZECZEŃSKA
PLN500
Ilość ujęć w pakiecie: min. 30
Czas trwania sesji: do 2,5h
Miejsce sesji: dowolna lokalizacja
W pakiecie: 30 odbitek 10x15 cm
ZAREZERWUJ TERMIN