Lubię jasne zasady współpracy. Chcę przedstawić Ci kilka szczegółów, których możesz spodziewać się po mojej marce.

Wykonanie zdjęć

Pracuję na pełnoklatkowych lustrzankach marki Nikon. Wybrane przeze mnie obiektywy to stałoogniskowe jasne szkła. Dlaczego? Chce zapewnić Ci najwyższą jakość zdjęć niezależnie od warunków, w jakich przyjdzie mi wykonać zlecenie. Co więcej, obiektywy stałoogniskowe wymagają maksymalnego zaangażowania w wykonywane zlecenie.

Fotograf musi być tu i teraz. Nie ma kompromisu w postaci użycia zoomu.

Jeśli sytuacja tego wymaga, używam w trakcie zlecenia systemowych lamp błyskowych. Błysk pozwala na osiągnięcie maksymalnej ostrości zdjęć i na uzyskanie interesujących efektów.

Przed sesją

Przed wykonaniem zlecenia wspólnie omawiamy przebieg sesji. Jestem otwarty na Twoje propozycje i uwagi co do aranżacji, wyboru miejsca i charakteru całej sesji. Zależy mi na pełnej współpracy i zapewnieniu Ci komfortu.

W trakcie sesji

W trakcie sesji pomagam i podpowiadam najlepsze rozwiązania. Pozowanie? Nie ma problemu. Wspólnie znajdziemy odpowiednie ustawienia. Zależy mi na tym, aby ostateczny efekt spełniał Twoje oczekiwania, a zdjęcia były naturalne i niewymuszone.

Ceny

Ceny w przypadku współpracy z Monokular są jawne od samego początku. W ofercie opisałem to, co otrzymujesz za określoną cenę. Z góry wiesz czego się spodziewasz. Jeśli zlecenie wymaga indywidualnej wyceny, ustalimy ją wspólnie przed wykonaniem fotografii.

Umowa i zadatek

Przed wykonaniem zlecenia popisujemy umowę. Szablon umowy możesz otrzymać wcześniej na Twoją skrzynkę email. Rezerwacja terminu wymaga wpłacenia zadatku w wysokości 30% ustalonej wartości zlecenia. Obie strony mają pewność, że poważnie podchodzą do sprawy.

Jak przekazuję Ci zdjęcia?

Na Twojego @ otrzymujesz link do pobrania przygotowanych cyfrowych oryginałów oraz dostęp do galerii internetowej. Fotografie zawsze oddaję w wysokiej rozdzielczości, jako przygotowane do wydruku oraz w wersji do publikacji internetowych .

Zdjęcia mogą zostać przekazane również jako: pendrive, w formie fotoalbumu lub fotoksiążki.

Nie udostępniam plików RAW.

Czy każdy ma dostęp do Twojej galerii?

Nie. To ty decydujesz komu udostępnisz link. Tym samym nie każdy kto odwiedzi moją stronę zobaczy Twoje zdjęcia. Tylko część zdjęć będzie widoczna dla wszystkich odwiedzających w formie wpisu w zakładce portfolio.

Gdzie dojadę?

Obsługiwany przez Monokular teren to zazwyczaj województwa: mazowieckie, podlaskie oraz warmińsko-mazurskie.

Czy coś stoi na przeszkodzie żeby dojechać dalej? Absolutnie nie.

Monokular to jasne zasady współpracy. Zawsze.

.