Sesja brzuszkowa Anety

Sesja brzuszkowa w letnim popołudniowym słońcu to przepis na stworzenie pamiątki na lata. W trakcie sesji z Anetą i jej przyszłym maleństwem, wykorzystaliśmy odpowiednie światło, klimatyczną scenerię i dużo dobrego humoru. Ta sesja przypomniała mi, że dobrego miejsca na zdjęcia nie trzeba wcale szukać. To idealne miejsce może być w Twoim ogrodzie, na łące obok Twojego domu lub pobliskim lesie. Najważniejsza jednak jest komfortowa atmosfera w trakcie sesji. Osobiście stawiam na pełną współpracę z fotografowaną osobą, szczególnie w tego typu sesji.

Plenerowa sesja brzuszkowa pozwala na interesujące skomponowanie zastanych elementów tła: drzew, traw, promieni słońca padających w kontrze. Dobrze dobrane plany sprawiają, że zdjęcia są zróżnicowane i o wiele ciekawsze w odbiorze.

Dzięki małej głębi ostrości i ogniskowej 85 mm uzyskaliśmy piękne rozmycie tła (bokeh). Uzyskane efekty na fotografiach są lekkie i cieszą swoją kolorystyką. Efekty oceńcie sami. Jeśli interesuje Was sesja brzuszkowa (dla siebie lub dla bliskiej Wam osoby) sprawdźcie co mogę dla Was zrobić. Link do oferty jest tutaj: Sesje brzuszkowe/ fotografia rodzinna. 

Poniżej znajdziecie 5 wybranych fotografii z całej sesji.

plenerowa sesja brzuszkowa

 

Potrzebujesz fotografii dla siebie lub swoich bliskich?

Kliknij w link poniżej i sprawdź szczegóły oferty!

FOTOGRAFIA RODZINNA

Dodaj komentarz