Chrzest Antoniego

Kilka kadrów z chrztu Antoniego w miłej rodzinnej atmosferze. Zapraszam do obejrzenia galerii.  

Sesja portretowa Moniki

Luźna sesja portretowa w warszawskim Lesie Bródnowskim. Zarezerwowana jako prezent od przyjaciółki dla przyjaciółki. Moim zdaniem świetny pomysł na upominek 🙂 Zdjęcia w dwóch wydaniach – kolor i B&W.

Rodzinna sesja na wrzosowisku

Jesień to świetny czas na rodzinne sesje zdjęciowe. Wrzosowisko Mostówka to jedno z ciekawszych miejsce pod Warszawą, gdzie można uzyskać świetne kadry. Zapraszam do oglądania!

Sesja ślubna Michaliny i Bartka

Sesję ślubną Michaliny i Bartka zrealizowaliśmy w trzech różnych lokalizacjach. Pierwsza to jezioro Wiartel, następnie molo i przystań w Piszu. Natomiast ostatnią lokalizację znaleźliśmy po drodze, zupełnie spontanicznie.  Zapraszam na kilka kadrów.

Maja- chrzest św.

Reportaż z chrztu Mai wykonałem w rodzinnej parafii. Dobra okazja żeby wrócić w miejsce dobrze znane od dziecka. Zapraszam na kilka kadrów.

Chrzest św. Aleksandra – Kobyłka

Chrzest św. to wyjątkowa rodzinna uroczystość. Zapraszam na kilka wybranych kadrów reportażu z okazji wielkiego dnia małego Aleksandra.

Sesja wizerunkowa Amadeusza

Wizerunkową sesję Amadeusza zrealizowaliśmy w centrum Warszawy, na Placu Europejskim. To jedno z moich ulubionych miejsc na sesje fotograficzne. Zróżnicowana sceneria i ciekawa architektura pozwalają uzyskać biznesowy klimat.  Jeśli jesteście zapalonymi graczami i potrzebujecie coachingu w jednej z najpopularnieszych sieciowych gier koniecznie odwiedźcie stronę Amadeusza – www.eloboost24.eu

Wieczór panieński Magdy

Wieczór panieński Magdy malowniczym Nowogrodzie i okolicach. Zapraszam na kilka wybranych ujęć z sesji.

Sesja portretowa Karoliny

Studyjna sesja portretowa Karoliny w dwóch ujęciach: biznesowym i casualowym. Do fotografii wykorzystaliśmy głównie światło błyskowe mobilnego studia.  

Reportaż ślubny Ewy i Sebastiana

Reportaż ślubny w rodzinnej miejscowości niesie ze sobą bardzo dużo dobrych emocji. Doświadczenie miejsc, które się dobrze zna, ale z zupełnie nowej perspektywy pomaga myśleć kreatywnie. Oby jak najwięcej takich chwil! Reportaż został zaplanowany tak, aby ujęcia przedstawiały naturalne momenty z tego ważnego dnia. Bez zbędnych wymuszeń i reżyserowania. Myślę, że się udało. Zapraszam na …

Czytaj dalej