Sesja produktowa dla Nerdhunters

Sesja inna niż pozostałe na blogu. Produktowa. Dla nowej marki dla graczy i geeków. W ofercie sklepu znajdziecie wszystko co niezbędne, od gadżetów po tematyczne boxy z produktami.  Koniecznie sprawdźcie co oferuje Nerdosia. Mają nawet program obywatelski 🙂 Poniżej link do strony Nerdhunters www.nerdhunters.pl

Chrzest św. Dominika

Kilka kadrów z pierwszego ważnego dnia Dominika i jego rodziny. Zapraszam do oglądania i… rezerwacji terminów 🙂 Uroczystość miała miejsce w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Piątnicy, a przyjęcie w Kryształowym Dworze w Giełczynie. Bardzo polecam!

Ślub Ani i Tomka

Skrót reportażu z dnia ślubu Ani i Tomka. Na weselu występ specjalny. Zapraszam do oglądania… i rezerwacji własnych terminów 🙂  

Dzień dziecka 2022

Dzień dziecka bez zabawy i zdjęć? Nie ma mowy. Do studia wjechało lego, szachy i super modele. Mamy jeszcze wolne terminy na sesje w studiu, zapraszamy do rezerwacji.

Mini sesje wielkanocne 2022

Mini sesje wielkanocne to kolejny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przygotowanie się do świąt. Kilka zdjęć ze wspólnej sesji dopełni świąteczne dekoracje. Poniżej znajdziecie ujęcia z tegorocznych realizacji. Zapraszam do rezerwacji terminów na www.monokular.zalamo.com/book      

Reportaż ślubny Kasi i Kazika

Co za pogoda pod koniec października. Piękne światło świetnie doświetlało kadry, goście dopisali, a zespół urządził niezapomnianą zabawę. Pełni zaangażowania Młodzi zaplanowali moc atrakcji. W dwóch słowach: udane wesele. Zapraszam na skrót ślubnego reportażu Kasi i Kazika!

Sesja narzeczeńska Marty i Wojtka

Sesję Marty i Wojtka umówiliśmy na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. To jedna lokalizacja, ale jak bardzo zróżnicowana. Ogród, park, panorama na centrum Warszawy oraz industrialne elementy na dachu – wszystko w jednym miejscu.  Dla kontrastu zdjęcia zakończyliśmy w okolicy Centrum Nauki Kopernik.  

Chrzest Klary

Wielki dzień małej Klary. Zapraszam na kilka kadrów.

wesele Emilii i Piotra

Emilia i Piotr bawili się ze swoimi gośćmi w Domu Weselnym Cyprys. Piękne otoczenie i rodzinna atmosfera przyjęcia sprawiły, że to na pewno będzie niezapomniany dzień. Zapraszam na skrót z reportażu.  

Chrzest Igi

Kilka kadrów z chrztu Igi, a dokładnie z kameralnego rodzinnego przyjęcia 🙂