Sesja narzeczeńska Marty i Wojtka

Sesję Marty i Wojtka umówiliśmy na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. To jedna lokalizacja, ale jak bardzo zróżnicowana. Ogród, park, panorama na centrum Warszawy oraz industrialne elementy na dachu – wszystko w jednym miejscu.  Dla kontrastu zdjęcia zakończyliśmy w okolicy Centrum Nauki Kopernik.  

Chrzest Klary

Wielki dzień małej Klary. Zapraszam na kilka kadrów.

wesele Emilii i Piotra

Emilia i Piotr bawili się ze swoimi gośćmi w Domu Weselnym Cyprys. Piękne otoczenie i rodzinna atmosfera przyjęcia sprawiły, że to na pewno będzie niezapomniany dzień. Zapraszam na skrót z reportażu.  

Chrzest Igi

Kilka kadrów z chrztu Igi, a dokładnie z kameralnego rodzinnego przyjęcia 🙂

Chrzest Antoniego

Kilka kadrów z chrztu Antoniego w miłej rodzinnej atmosferze. Zapraszam do obejrzenia galerii.  

Sesja portretowa Moniki

Luźna sesja portretowa w warszawskim Lesie Bródnowskim. Zarezerwowana jako prezent od przyjaciółki dla przyjaciółki. Moim zdaniem świetny pomysł na upominek 🙂 Zdjęcia w dwóch wydaniach – kolor i B&W.

Rodzinna sesja na wrzosowisku

Jesień to świetny czas na rodzinne sesje zdjęciowe. Wrzosowisko Mostówka to jedno z ciekawszych miejsce pod Warszawą, gdzie można uzyskać świetne kadry. Zapraszam do oglądania!

Sesja ślubna Michaliny i Bartka

Sesję ślubną Michaliny i Bartka zrealizowaliśmy w trzech różnych lokalizacjach. Pierwsza to jezioro Wiartel, następnie molo i przystań w Piszu. Natomiast ostatnią lokalizację znaleźliśmy po drodze, zupełnie spontanicznie.  Zapraszam na kilka kadrów.

Maja- chrzest św.

Reportaż z chrztu Mai wykonałem w rodzinnej parafii. Dobra okazja żeby wrócić w miejsce dobrze znane od dziecka. Zapraszam na kilka kadrów.

Chrzest św. Aleksandra – Kobyłka

Chrzest św. to wyjątkowa rodzinna uroczystość. Zapraszam na kilka wybranych kadrów reportażu z okazji wielkiego dnia małego Aleksandra.